Teraz s úrokom už od 7,5 %!
SPÄŤ NA ŽIADOSŤ

VÚB banka zabezpečuje výhodné VÚB pôžičky

VÚB banka je jednou z najobľúbenejších bánk na tuzemskom trhu. Svoje služby ponúka aj v Česku, preto je termín hypotekarny uver vub známy v oboch krajinách. VÚB ponúka predovšetkým transparentné služby a produkty, zákazníci môžu investovať svoje úspory do garantovaných vkladov, vďaka ktorým zhodnotí svoje peniaze. Aj z toho dôvodu sa termín hypotekarny uver vub stal natoľko obľúbený. 

VÚB je banka, ktorá sa snaží o neustále inovácie. Zákazníci majú samozrejme možnosť využívať VÚB internetbanking, internetové bankovníctvo im umožní mať svoje financie kedykoľvek pod kontrolou. Medzi jeden z najobľúbenejších produktov patrí aj VÚB pôžička, ktorá má výhodné podmienky splácania a nízku úrokovú sadzbu. Z investičných produktov sa v minulých rokoch osvedčil napríklad Garantovaný vklad XXI, ktorého používatelia zarobili v druhom roku 5% zo svojho vkladu, čo je skutočne nadštandardná suma.

VÚB leasing patrí k najzaujímavejším službám 

VÚB banka však zabezpečuje aj rad ďalších služieb, o pohodlie a kvalitnú obsluhu zákazníkov sa starajú profesionálni zamestnanci, ktoré môžu stretnúť na jednej z pobočiek banky. Banka je súčasťou skupiny Intesa Sanpaolo, tú môžeme považovať za jednu z najvplyvnejších skupín v Európe. Medzi ľuďmi v tuzemsku sú obľúbené aj leasingové služby banky, VÚB leasing im umožňuje získať automobil, ktorý chcú s výhodnými podmienkami leasingu.Nezabudnite nás zdieľať a odporučiť svojim známym :)